Kasyno ekskluzywne

Na słowa luksusowe kasyna zazwyczaj przypominają nam się sceny z amerykańskich filmów. Ile jest w nich jednak prawdy? Zaraz się o tym przekonamy.

Zobacz więcej
Depozyt w kasynie

Aby zagrać w kasynie internetowym, musimy wpłacić depozyt, czyli pieniądze, które będziemy obstawiać w grach.

Zobacz więcej

Tylko 10 i 11 stycznia biorąc udział w turnieju Kasyna Mr Green na slotach z jackpotami możesz zdobyć 8 000 PLN

Genialna promocja Kasyna Mr Green na pewno skusi Cię, aby wziąć w niej udział. Jest nią weekendowy turniej slotowy, który odbędzie się w dniach 10-11 stycznia 2015. W Turnieju biorą udział trzy wersje niemobilnych gier: Hall Of Gods, Mega Fortune oraz Arabian Nights. Usiądź wygodnie w fotelu i zagraj, bo się opłaca. Trzy sloty turniejowe Mr Green to więcej zabawy dla Ciebie. Wybierz sam, czy będziesz grał w jedną, a może spróbujesz sił we wszystkich trzech wyżej wymienionych, super odlotowych slotach.

Pięciu najlepszych zawodników, którzy będą mieli najwyższe procentowe wyniki z 20 kolejnych rund odbierze nagrody o łącznej wartości 8.000 PLN. Oto jak wyglądać będzie lista nagrodzonych:, jeśli zajmiesz I miejsce, otrzymasz 4.000 PLN, za II miejsce dostaniesz 2.000 PLN, za III miejsce będziesz miał 1.000 PLN, IV miejsce – 600 PLN, i V miejsce warte jest 400 PLN. Zarejestruj się, wpłać środki i walcz. Jeżeli chcesz dowiedzieć się o swoim miejscu, włącz grę turniejową, gdzie możesz śledzić Tabelę wyników znajdującą się po lewej stronie okna gry. Jeżeli zajmiesz czołowe miejsce ekipa zielonych wyśle do Ciebie wiadomość z informacją o wygranej na Twoją skrzynkę odbiorczą Kasyna. Główną wygraną jest gotówka, która nie podlega wymogom obrotu i po zakończonym turnieju, możesz nią od razu dysponować.

Zarejestruj się w Mr Green, a na powitanie otrzymasz do 500 PLN za free i 50 darmowych spinów!

Nie czekaj i zacznij ten drugi weekend stycznia z Kasynem Mr Green. Spraw, aby to Twoje imię znalazło się w tabeli wyników na jednym z czołowych miejsc. Spędź trochę czasu i powalcz o super gotówkę? Z pewnością dodatkowe pieniądze przydadzą się na spełnianie marzeń, a może na dalszą zabawę w kasynie! Nie zastanawiaj się długo. Sprawdź swoje indywidualne możliwości i poziom szczęścia, zagraj, choć raz w polecane przez nas sloty! Nie pożałujesz! Nie masz się, czego zastanawiać! Pobij innych rywali i walcz o dodatkową gotówkę!