Depozyt w kasynie

Aby zagrać w kasynie internetowym, musimy wpłacić depozyt, czyli pieniądze, które będziemy obstawiać w grach.

Zobacz więcej
Kasyno ekskluzywne

Na słowa luksusowe kasyna zazwyczaj przypominają nam się sceny z amerykańskich filmów. Ile jest w nich jednak prawdy? Zaraz się o tym przekonamy.

Zobacz więcej

Do wygrania 20 000 PLN w weekendowym turnieju 13-14 grudnia Kasyna Mr Green na slotach Hall of Gods i The Invisible Man

Masz chęć urozmaicić sobie czas w oczekiwaniu na przybycie Świętego Mikołaja? W Kasynie Mr Green w ten weekend możesz wziąć udział w turnieju slotowym, gdzie poza możliwością wysokich wygranych a być może rozbicia Jackpotowej puli możesz zgarnąć udział w nagrodach gotówkowych o wartości 20.000 PLN.

Nie ma większych przeszkód, aby przyłączyć się do współzawodnictwa o wygraną. Zasady rywalizacji o dodatkowe nagrody gotówkowe są bardzo uczciwe i proste. Zaloguj się na swoim koncie gracza i wybierz jedną z dwóch gier. Graj w Hall of Gods lub The Invisible Man na swoim komputerze od godziny 00:00 w sobotę 13 grudnia 2014 do godziny 23:59 w niedzielę 14 grudnia. O Twoim miejscu decyduje wynik procentowy z dwudziestu kolejnych rund rozegranych przez Ciebie. Nagrodą jest prawdziwa gotówka niepodlegająca żadnym wymogom obrotu wypłacana po zakończeniu turnieju. Ośmiu najlepszych graczy wygrywa gotówkę. O to jak przedstawiają się nagrody: za 1 miejsce = 8000 PLN, 2 miejsce = 6000 PLN, 3 miejsce = 2000 PLN, 4, 5 i 6 miejsce = 1000 PLN, 7 i 8 miejsce = 500 PLN.

Zarejestruj się w Mr Green, a otrzymasz bonus do 500 PLN i 50 free spinów!

Chcemy jeszcze przypomnieć o promocji darmowych spinów, które obowiązują do 24 grudnia. Żeby dostawać darmowe spiny w następnych tygodniach, to musisz dokonać wpłaty w poprzedzającym tygodniu do niedzieli włącznie. Czyli jeżeli zrobiłeś wpłatę w zeszłym tygodniu, to też otrzymasz darmowe obroty, które możesz wykorzystać w tym turnieju. Ilość darmowych obrotów uzależniona jest od Twojego depozytu. Jeżeli Twoja wpłata będzie w przedziale od 110 do 220 PLN to odbierzesz 10 free spinów, jeżeli będzie to więcej niż 220 PLN dostaniesz w prezencie 25 darmowych obrotów. Wygrane z darmowych spinów musisz obrócić 20 razy zanim będziesz je mógł wypłacić.

Dołącz dziś do grona graczy Kasyna Mr Green i skorzystaj z pakietu powitalnego pozwalającego doładować Twój bankroll przy pierwszej wpłacie! Po zdeponowaniu środków otrzymasz bezpłatny bonus w wysokości 100% swojej pierwszej wpłaty, który może powiększyć Twoje konto aż o 500 PLN. Turniej slotowy to wspaniała propozycja na wygranie bardzo dużych pieniędzy, które można przeznaczyć na zakupy prezentów Gwiazdkowych lub spełnienie swoich marzeń. W proponowanych slotach jest mnóstwo pieniędzy do wygrania, a dodatkowe spiny jeszcze Ci w tym pomogą. Przyłącz się do turnieju w polecanym przez nas Kasynie Mr Green. Zapraszamy!