Kasyno ekskluzywne

Na słowa luksusowe kasyna zazwyczaj przypominają nam się sceny z amerykańskich filmów. Ile jest w nich jednak prawdy? Zaraz się o tym przekonamy.

Zobacz więcej
Depozyt w kasynie

Aby zagrać w kasynie internetowym, musimy wpłacić depozyt, czyli pieniądze, które będziemy obstawiać w grach.

Zobacz więcej

Mieszkaniec Shikarpur wydał córkę za mąż w zamian za spłatę długu hazardowego

Pewien pakistański hazardzista mieszkaniec dzielnicy Shikarpur wpadł na genialny pomysł spłaty swoich długów. W jego głowie zaświtała myśl, którą postanowił wprawić w ruch. Nie był wstanie dotrzymać terminu spłaty zaciągniętego zobowiązania finansowego, więc nie zastanawiając się długo, zaproponował spłacić dług hazardowy oddając córkę za mąż za syna wierzyciela, któremu winny był gotówkę.

Wyrodny ojciec znany, jako Kandroshur winny był równowartość około 5500 złotych, które pożyczył na okres jednego miesiąca. Miesiąc minął szybko, a on nie zdobył pieniędzy na spłatę. To właśnie wtedy ten „fenomenalny” pomysł przyszedł mu do głowy- córka za długi?

Zrozpaczona matka dziewczyny, zwróciła się do władz lokalnych z prośba o pomoc i rozstrzygnięcie sporu. Niestety się rozczarowała, ponieważ włodarze orzekli, że nie ma w tym nic niestosownego, gdy ojciec oddaje swą córkę za mąż, dostając w zamian pieniądze - to nie hańba tylko zaszczyt.

Pożyczkodawca dał rodzinie hazardzisty tydzień czasu na spełnienie zobowiązania - przygotowania zawarcia związku małżeńskiego pomiędzy ich córką Rukhsaną, a jego synem. Odgrażał się również, że jeśli do tego czasu nie wydadzą mu dziewczyny i nie wypełnią roszczeń to odbiorą ją siłą.