Kasyno ekskluzywne

Na słowa luksusowe kasyna zazwyczaj przypominają nam się sceny z amerykańskich filmów. Ile jest w nich jednak prawdy? Zaraz się o tym przekonamy.

Zobacz więcej
Depozyt w kasynie

Aby zagrać w kasynie internetowym, musimy wpłacić depozyt, czyli pieniądze, które będziemy obstawiać w grach.

Zobacz więcej

Paddy Power

Popularny irlandzki serwis Paddy Power po raz kolejny wywołał wielkie zamieszanie w świecie hazardu internetowego. Kontrowersyjna historia trafiła również do serwisów informacyjnych na całym świecie.

W czasie, gdy cały świat czekał na gale rozdania Oscarów, Paddy Power dodał do swej oferty dość niecodzienne wydarzenie. Gracze mogli typować za pieniądze wyrok procesu Oscara Pistoriousa. Paraolimpijczyk pochodzenia południowoafrykańskiego, rok temu został oskarżony o zamordowanie swojej dziewczyny. Paddy Power wywołał wielki medialny szum, przez który pracownicy serwisu wycofali zakład z oferty.

Nie pierwszy raz Irlandzki bukmacher zaskoczył świat swoimi odważnymi krokami marketingowymi. Logo na bieliźnie duńskiego piłkarza w trakcie Euro 2012, czy też sponsorowanie podróży Denisa Rodmana do Korei Północnej. To tylko kilka z wielu głośnych akcji organizowanych przez marketingowców Paddy Power.

Nie nam oceniać, czy oferowanie możliwości typowania wyników procesu o morderstwo było rozsądnym krokiem. Pewne jest, że dział marketingu w Paddy Power to prawdziwi fachowcy. Reklama za darmo, a także wielki rozgłos był tym czego oczekiwali decydując się na kolejną kontrowersję.