Kasyno ekskluzywne

Na słowa luksusowe kasyna zazwyczaj przypominają nam się sceny z amerykańskich filmów. Ile jest w nich jednak prawdy? Zaraz się o tym przekonamy.

Zobacz więcej
Depozyt w kasynie

Aby zagrać w kasynie internetowym, musimy wpłacić depozyt, czyli pieniądze, które będziemy obstawiać w grach.

Zobacz więcej

Sprawdź nową propozycję popularnej sieci Netent - slot Attraction

Już wkrótce do już obszernej oferty sieci Netent dołączy kolejny nowy tytuł. Jest nim tajemniczo brzmiąca gra Attraction. W sieci spotykamy się z wieloma opiniami graczy, iż sieć Netent w ostatnich miesiącach stawia raczej na ilość, a nie na jakość. Zupełnie przeciwnie możemy ocenić konkurencję, która wypuściła niedawno nowe, długo oczekiwane sloty. Gry przygotowane były do premiery przez wiele miesięcy. Takim przykładem może być znakomita gra Terminator 2 produkcji sieci Microgaming.

Premiera gry Attraction przewidywana jest na 20 sierpnia. Mimo tego, już teraz udało nam się poznać kilka szczegółów nadchodzącego slotu. W serwisie YouTube dostępny jest krótki filmik na którym możemy zobaczyć działanie gry Attraction. Według nas grafika odrobinę przypomina hitowy slot Starburst. Znajdziemy w niej funkcję magnet, sticky wild, re-spins, a także standardowe wildy.

Załóż konto w Kasynie Mr Green, odbierz bonus 100% do 500 PLN + 10 free spinów

Wszystko wskazuje na to, że nowy slot Attraction będzie bardzo atrakcyjny, lecz na ocenę poczekamy do momentu premiery gry. Niektórzy gracze mogli już wypróbować i kręcić bębnami nowości sieci Netent za prawdziwe pieniądze. Było to możliwe przez krótki czas w Kasynie Mr Green. Nie wiadomo czy było to spowodowane przez pomyłkę, czy też miała być to niespodzianka dla graczy. Obecnie nie jest dostępny, a nam pozostaje poczekać na jego oficjalną prezentację.

Załóż konto w Kasynie Royal Panda, odbierz bonus 100% do 1000 PLN + 10 free spinów

Slot Attraction prezentuje się niezwykle ciekawie, posiada niezłe fukcje, które wskazują, że w przeciwieństwie do ostatnich premier Netent, ta okaże się godna uwagi. Po wypuszczeniu gry na rynek skorzystać z niej będzie można w trybie dla zabawy, jak również na prawdziwe pieniądze. Nowość dostępna będzie w Kasynie Comeon, Kasynie Royal Panda, a także we wcześniej wspomnianym Kasynie Mr Green.