Kasyno ekskluzywne

Na słowa luksusowe kasyna zazwyczaj przypominają nam się sceny z amerykańskich filmów. Ile jest w nich jednak prawdy? Zaraz się o tym przekonamy.

Zobacz więcej
Depozyt w kasynie

Aby zagrać w kasynie internetowym, musimy wpłacić depozyt, czyli pieniądze, które będziemy obstawiać w grach.

Zobacz więcej

Sprawdź nowe sloty sieci Microgaming - So Much Candy, So Many Monsters i So Much Sushi

Tym razem zmiany wprowadza sieć Microgaming, zapowiadając premierę trzech nowych gier. So Much Candy, So Many Monsters i So Much Sushi, takie nazwy będą miały nowe sloty, które zostaną niebawem dodane do interesującej oferty gier tej znakomitej sieci.

Zapoznaliśmy się z krótkimi filmikami, a także screenami, na których widać działanie nowości od sieci Microgaming. Każdy z tytułów jest klonem poprzedniego. Wszystkie te trzy gry oprócz podobnych tytułów, łączy także bardzo podobna grafika i budowa bębnów.

So Much Sushi, So Many Monsters, a także So Much Candy zbudowane są z 5 bębnów i posiadają 25 linii płatnych. Interesująca jest opcja udostępniona po aktywowaniu free spinów, czyli po ustrzeleniu przynajmniej trzech symboli "Scatter". Gracz sam może zdecydować, czy woli zgarnąć większą ilość darmowych spinów o mniejszej wartości, czy też zadowoli się mniejszą ilością obrotów z potencjałem na dużą wygraną. Minimalna ilość free spinów jakie można wykorzystać na gry to 8 darmowych zakręceń.

Załóż konto w Kasynie Comoen, odbierz bonus 100% do 500 PLN

Po zapoznaniu się z filmową prezentacją, można stwierdzić, że wszystkie trzy nowe tytuły są naprawdę dziecinnie prostymi slotami. Raczej nie staną się hitowymi slotami sieci Microgaming, które mogłyby konkurować na przykład z grą Terminator 2. Zapewne gry przypadną do gustu niektórym graczom, a przecież od przybytku głowa nie boli.

Zarejestruj się w Kasynie Betsafe, odbierz bonus 100% do 900 PLN

Nie mamy jeszcze informacji, kiedy nowe gry dostępne będą w ofercie kasyn. Gdy tylko dojdzie do premiery, we wszystkie trzy tytuły będziesz mógł zagrać między innymi w Kasynie Betsafe, oraz w Kasynie Comeon. Możesz liczyć na spory bonus w wysokości aż do 800 PLN całkowicie za darmo, który tylko może Ci w walce o wielkie wygrane. Nie koniecznie w nowych grach, mogą być to wszystkie inne dostępne w ofercie serwisu.