Depozyt w kasynie

Aby zagrać w kasynie internetowym, musimy wpłacić depozyt, czyli pieniądze, które będziemy obstawiać w grach.

Zobacz więcej
Kasyno ekskluzywne

Na słowa luksusowe kasyna zazwyczaj przypominają nam się sceny z amerykańskich filmów. Ile jest w nich jednak prawdy? Zaraz się o tym przekonamy.

Zobacz więcej

14-15 do wygrania 8 000 PLN w turnieju Kasyna Mr Green na slocie Flowers

Żądny emocji i adrenaliny? W ten weekend jak zwykle możesz polegać na Mr Green. Już od walentynkowej soboty w kasynie niesamowite poruszenie! Wystartował pełną parą cotygodniowy sparring zagorzałych miłośników rywalizacji. Jeśli przegapiłeś pierwszy dzień weekendowego turnieju Mr Green, to ostatni dzwonek, by włączyć się do gry i zawalczyć o podium! Tym razem „narzędziem walki” jest slot Flowers, jednego z wiodących na rynku producentów gier NetENT. Pokarz, na co Cię stać i zostań rycerzem tego starcia. Klawiatura w dłoń i ruszaj na podbój tabeli wyników!

Czas upływa o godzinie 23:59, w niedzielę 15 lutego. Do tego czasu musisz zakręcić 20 spinów, z możliwie jak najlepszymi wynikami w następujących po sobie rundach. Pamiętaj, że w promocji nie obowiązują mobilne wersje gry. Na tych, którzy zdołają pokonać konkurencję i znajdą się w pierwszej piątce, Mr Green przygotowało nagrody pieniężne. Są to spore sumy, w sam raz by podtrzymać jeszcze walentynkowy nastrój i zaskoczyć prezentem bliską osobę. Wygrane, to kolejno: pierwsze miejsce – 4.000 PLN, drugie – 2.000 PLN, trzecie – 1.000 PLN, czwarte – 600 PLN i piąte miejsce 400 PLN. Nagrody nie wymagają obrotu przed wypłaceniem.

Zarejestruj się w Mr Green i odbierz 50 spinów + do 500 PLN za free!

Nie czekaj, aż okazja przejdzie Ci koło nosa i zostań uczestnikiem turnieju już teraz! Czy na zachętę może być coś lepszego, niż możliwość podwójnego zwycięstwa? Każdy z graczy, oprócz nagrody głównej weekendowej promocji, może zgarnąć pulę z wygranych na automacie Flowers. Gra daje ku temu dużo okazji, ze względu na możliwość wykorzystania rozmaitych funkcji czy symboli dla zdobycia dodatkowych punktów. Kwiaty na pierwszy rzut oka nie zachwycają urodą i nie wzbudzają zachwytu. Jednak szybko zjednają sobie sympatię użytkowników oczekujących dobrej zabawy i mocnej dawki adrenaliny. Spraw, by Twoje nazwisko znalazło się w tabeli wyników na jednej z pięciu najwyższych pozycji. Nie zmarnuj niedzieli na nudę. Odwiedź Mr Green i zostań mistrzem!