Kasyno ekskluzywne

Na słowa luksusowe kasyna zazwyczaj przypominają nam się sceny z amerykańskich filmów. Ile jest w nich jednak prawdy? Zaraz się o tym przekonamy.

Zobacz więcej
Depozyt w kasynie

Aby zagrać w kasynie internetowym, musimy wpłacić depozyt, czyli pieniądze, które będziemy obstawiać w grach.

Zobacz więcej

18 marca odbierz do 55 free spinów na slocie Steam Tower w "Wiosennej Wycieczce" za depozyt w Kasynie Mr Green

Dziś za oknem prawdziwa wiosna! Wspaniały dzień, by zawalczyć o jeden z wyjątkowych rowerów od Kasyna Mr Green. Jeśli jeszcze nie dołączyłeś do promocji "Wiosenna Wycieczka", możesz zrobić to w dowolnej chwili jej obowiązywania. Nie zapomnij tylko, aby w każdym tygodniu kampanii zapisać się do loterii podając swój adres e-mail. Kolejne losowanie rowerów już w poniedziałek, 23 marca. Skorzystaj z dzisiejszej oferty free spinowej i złap szansę na zdobycie jednego z nich!

Graj i obstawiaj 18 marca w Kasynie Mr Green, a 19 marca po godzinie 13:00, na Twoim koncie pojawią się gratisowe obroty do wykorzystania na slocie Steam Tower. Ich ilość zależna będzie od dokonanej dziś wpłaty. Za depozyt 100 PLN odbierzesz 20 Free Spinów, a za wpłatę 220 PLN zgarniesz 55 dodatkowych rund na slocie Steam Tower. Pamiętaj, by wniesionym depozytem obrócić przynajmniej 5 razy. Tym prostym sposobem, nie tylko będziesz mógł cieszyć się jutro darmową grą w Steam Tower. Otrzymasz również los na cotygodniowe losowanie jednego z 200 rowerów.

Zarejestruj się w Mr Green i odbierz 10 darmowych spinów, a także bonus do 500 PLN!

Każdego dnia, podczas kampanii Wiosenna Promocja, do zdobycia również wiosenne free spiny. Uczestnicy zabawy mogą dodatkowo zdobyć 10 takich spinów przy okazji codziennych promocji. Łączna ich pula zostanie dodana do konta graczy 6 kwietnia po godzinie 13:00. Dołącz do zabawy w Mr Green i zdobywaj wspaniałe fanty. Nowych użytkowników serwisu przywita 10 darmowych rund na Starburst przy rejestracji, a 40 free spinów za pierwszą wpłatę od 150 PLN. Dodatkowo, 100% pierwszego depozytu do wartości 500 PLN. Powodzenia!