Depozyt w kasynie

Aby zagrać w kasynie internetowym, musimy wpłacić depozyt, czyli pieniądze, które będziemy obstawiać w grach.

Zobacz więcej
Kasyno ekskluzywne

Na słowa luksusowe kasyna zazwyczaj przypominają nam się sceny z amerykańskich filmów. Ile jest w nich jednak prawdy? Zaraz się o tym przekonamy.

Zobacz więcej

Tylko 24 lutego Mr Green rozdaje doładowania gotówkowe od 20 do 1000 PLN na slocie Temple Quest

Zamień wtorkową pogodę pod psem, na dzień pod znakiem przygód i sensacji. Zostań dziś sławnym archeologiem, odkrywcą tajemnic zaginionych cywilizacji lub łowcą skarbów. Nie zmarnuj okazji na niesamowitą przygodę i szansę zdobycia gotówki zarazem! Mr Green zbiera ekipę śmiałków na wyprawę w głąb dzikich lasów Amazonii. Zostań uczestnikiem wyprawy i zagraj w Temple Quest w Mr Green!

Dzisiaj każdy ma szansę na zgarnięcie od 20 PLN do 1.000 PLN w Kasynie Mr Green. Losowo wskazani gracze, którzy wybrali slot dnia, mogą liczyć przez cały wtorek na niespodziewany przypływ gotówki. Do rozdania czeka aż 8.000 PLN na slocie Temple Quest. O otrzymaniu doładowania decyduje przypadek i uczestnicy zabawy mają wiele możliwości w ciągu dnia na złapanie bonusu. Graj już teraz w niemobilną wersję Temple Quest, ponieważ do 23: 59 naprawdę wiele może się wydarzyć. Jest szansa, że Twój portfel wypełni zarówno promocyjna kasa, jak i kwoty z wygranych na automacie.

Załóż konto w Mr Green - odbierz 100% do 500 PLN + 50 spinów!

Pieniądze, które wpadną na konto, nie wymagają dodatkowych obrotów przed wypłaceniem. Jeśli nie wierzysz, że jest to aż tak proste, przekonaj się na własnej skórze wybierając Temple Quest. Doładowania gotówkowe czekają niecierpliwie na swoich przyszłych właścicieli. Bądź jednym z nich! Odwiedź Mr Green, zagraj i wygrywaj! Pamiętaj, że im więcej obrotów, tym większe szanse na część z puli 8.000 PLN. Nie pozwól uciec takiej okazji. Złap ją w tropikach Ameryki Południowej na slocie dnia!