Depozyt w kasynie

Aby zagrać w kasynie internetowym, musimy wpłacić depozyt, czyli pieniądze, które będziemy obstawiać w grach.

Zobacz więcej
Kasyno ekskluzywne

Na słowa luksusowe kasyna zazwyczaj przypominają nam się sceny z amerykańskich filmów. Ile jest w nich jednak prawdy? Zaraz się o tym przekonamy.

Zobacz więcej

Zgarnij konsole PS4 w rywalizacji Kasyna Betsson

Jeden z największych gigantów na rynku, czyli firma Betsson znów udowadnia, że gracze z Polski są dla niego niezwykle ważni. W ostatnich miesiącach użytkownicy tego serwisu nie powinni narzekać na brak atrakcji, tymczasem do obszernej listy promocji dołączyła kolejna. Jej nagrody są bardzo atrakcyjne, a zasady niezwykle proste. Na zwycięzców konkursu, codziennie czeka konsola Play Station 4!

Promocja Kasyna Betsson przeznaczona jest tylko i wyłącznie dla Polaków, a więc nie biorą w niej udziału miliony graczy, którzy mogli mogliby sprzątnąć Ci nagrodę sprzed nosa. Rywalizacja nie jest również przeznaczona tylko dla graczy z grubym portfelem. Wszyscy gracze mają dokładnie takie same szansę na zgarnięcie codziennej nagrody. Wszytko zależy od szczęścia.

Załóż konto w Kasynie Betsson, odbierz bonus 100% do 500 PLN

Promocja trwa do 17 lipca bieżącego roku i do tego czasu wśród zakwalifikowanych graczy losowana będzie konsola Play Station 4. Twoje szansę będą większe, jeśli już dzisiaj dołączysz do promocji. Im więcej nagród w puli tym większe prawdopodobieństwo, że konsola trafi właśnie do Ciebie. Aby wziąć udział w losowaniu tej wspaniałej nagrody, wystarczy dokonać wpłaty w wysokości minimum 10 PLN. Tak mała kwota pozwoli Ci wrzucić kartkę z Twoim loginem do puli konkursowej. Masz wielokrotną możliwość na zgarnięcie nagrody, jeżeli codziennie będziesz wpłacał skromną "dyszkę".

W konkursie biorą udział osoby, które wcześniej zapiszą się na stronie promocyjnej Betsson, dlatego ilość osób zawęża się, a Twoje szansę na otrzymanie nagrody rosną. Wystarczy wejść na stronę Betsson, kliknąć na informację o promocji, znajdziesz ją na stronie głównej. Podaj swój mail w przeznaczonym do tego miejscu, zdeponuj minimum 10 PLN i trzymaj kciuki. Każdego dnia możesz próbować swojego szczęścia, aż do 17 lipca. Na stronie promocyjnej dostępna jest również tabela zwycięzców, codziennie pojawiają się dane osoby która 2 dni później będzie mogła cieszyć się paczką z nagrodą od Betsson.

Zachęcamy naszych czytelników do włączenia się do zabawy, gdyż zasady i warunki konkursu są banalnie proste. Betssonowi, gratulujemy atrakcyjnego konkursu przeznaczonego dla polskich graczy.