Kasyno ekskluzywne

Na słowa luksusowe kasyna zazwyczaj przypominają nam się sceny z amerykańskich filmów. Ile jest w nich jednak prawdy? Zaraz się o tym przekonamy.

Zobacz więcej
Depozyt w kasynie

Aby zagrać w kasynie internetowym, musimy wpłacić depozyt, czyli pieniądze, które będziemy obstawiać w grach.

Zobacz więcej

Od 25 do 31 maja Mr Green rozda 40 000 PLN w turnieju na slocie Starburst

Ostatni tydzień maja w Kasynie Mr Green zapowiada się kosmicznie. Rozpoczął się bowiem turniej na slocie Starburst, w którym sięgnąć można nie tylko gwiazd! Od poniedziałku 25 maja, aż do niedzieli 31 maja, możemy być świadkami pojedynku o 40 000 PLN żywej gotówki. Jeśli masz odwagę, zamień miejsce widza na uczestnika ekscytującej walki i zajmij jedno z pięciu nagradzanych miejsc. Dołącz do turnieju i rozetrzyj w pył swoich przeciwników z pomocą kultowego automatu!

Załóż konto w Mr Green, a otrzymasz 100 free spinów oraz do 1750 PLN

W promocji biorą udział zakłady za stawkę minimum 0.80 PLN. Zadaniem uczestników jest osiągnięcie najlepszego wyniku procentowego na slocie Starburst. Pod uwagę brane jest 20 następujących po sobie rund. Im więcej grasz, tym większe masz szanse na zdobycie szczytu turniejowej tabeli. Miejsce pierwsze zapewni Ci wygraną 16 000 PLN, miejsce drugie 12 000 PLN, a trzecie 6 000 PLN. Pozycja czwarta to gwarantowane 4 000 PLN i 2 000 PLN dla uczestnika z pozycji piątej. Nagrody gotówkowe mogą wypłacone być po zakończeniu turnieju, bez konieczności dodatkowych obrotów.

Turniej Kasyna Mr Green to wspaniała okazja, by odbyć podróż w czasie. Gra Starbust nawiązuje do kultowych gier zręcznościowych z barwnych lat 80-tych. Zachwycająca kolorystyka, hipnotyzująca grafika i efekty dźwiękowe to nie tylko namiastka powodów, dla których warto uruchomić kosmiczny automat. Tradycyjne Wilds zastępują tu rozszerzone Starburst Wild, które zwielokrotniają prawdopodobieństwo wygranej. 10 linii płatniczych biegnących z obu stron, tak naprawdę daje możliwości 20 linii wypłat. Starburst wyróżnia się na tle innych video slotów również tym, że pozwala na wygraną wartą do 50.000 monet!

Jeśli dotąd nie miałeś okazji zagrać na Starburst, przed Tobą niepowtarzalna sposobność. Jeśli natomiast jeszcze nigdy nie odwiedziłeś Kasyna Mr Green, również najwyższa na to pora! Przy pierwszej rejestracji otrzymasz gratis do 1 750 PLN w czterech depozytach. Wpłacając minimum 150 PLN wejdziesz w posiadanie 100 free spinów w grze The Marvellous Mr Green. Przy wpłacie minimum 50 PLN, czeka Cię dodatkowy bonus 100% depozytu do 500 PLN. Przed Tobą wielkie emocje i rewelacyjna rozrywka. Dołącz do najlepszych w turnieju zielonego serwisu!