Kasyno ekskluzywne

Na słowa luksusowe kasyna zazwyczaj przypominają nam się sceny z amerykańskich filmów. Ile jest w nich jednak prawdy? Zaraz się o tym przekonamy.

Zobacz więcej
Depozyt w kasynie

Aby zagrać w kasynie internetowym, musimy wpłacić depozyt, czyli pieniądze, które będziemy obstawiać w grach.

Zobacz więcej

Nawet 100 free spinów na slocie Frankenstein za depozyt 10 lutego w Kasynie Mr Green

Szanowni gracze, nadszedł wyczekiwany dzień free spinów w Kasynie Mr Green! Wtorek to czas zdobywania darmowych obrotów, a czasu tego nie jest zbyt wiele. Każdy uczestnik promocji ma tylko dobę na złożenie depozytu i rozgrywkę na slocie dnia. Tak, to wystarczy, by w dzień po wtorkowej akcji odebrać gratisowe spiny. Tym razem pomoże Ci je zdobyć slot Frankenstein. Pomimo niezbyt sympatycznego oblicza i łagodnego usposobienia, jegomość może przynieść naprawdę wiele szczęścia.

Już 10 lutego, rozpocznij grę przy wpłacie minimum 100 PLN, a wejdziesz w posiadanie 15 darmowych obrotów. Gra z depozytem 220 PLN to już 50 free spinów, a 100 gratisów na slocie Frankenstein otrzyma śmiałek, który wejdzie do gry wpłacając 440 PLN. Ilość free spinów nie jest limitowana. Tylko od Ciebie zależy, ile ich złapiesz. Im większa będzie suma wtorkowych depozytów, tym więcej nieodpłatnych zakładów na Twoim koncie.

Otwórz konto w Mr Green, bonus powitalny to dodatkowe 100% do 500 PLN i 50 free spinów!

Promocyjne fanty, wszyscy pogromcy Frankensteina będą mogli odebrać już następnego dnia, w środę od godziny 13:00. Ważność free spinów ma swoją „datę przydatności”, więc należy je wykorzystać w ciągu siedmiu dni od tego momentu. Przed odebraniem wygranej z darmowych obrotów, należy zakręcić nią 35-krotnie. Pamiętaj również o tym, że każdy miłośnik jednorękich bandytów ma tylko jedną szansę na udział w promocji.

Chyba nie trzeba Cię już namawiać, na spędzenie dnia w potwornym towarzystwie? Jakkolwiek to brzmi, zapowiada się imponująca, wtorkowa zabawa. Od rana do wieczora zgarniaj free spiny na slocie Frankenstein w kasynie Mr Green i ciesz się grą. Udanych łowów!