Depozyt w kasynie

Aby zagrać w kasynie internetowym, musimy wpłacić depozyt, czyli pieniądze, które będziemy obstawiać w grach.

Zobacz więcej
Kasyno ekskluzywne

Na słowa luksusowe kasyna zazwyczaj przypominają nam się sceny z amerykańskich filmów. Ile jest w nich jednak prawdy? Zaraz się o tym przekonamy.

Zobacz więcej

28 marca w Kasyna Comeon otrzymasz bonus, dodatkowe 50% wpłaty aż do 125 PLN za darmo

Jeśli obstawiałeś, że w sobotniej promocji pojawi się reload bonus, to miałeś rację! Może to znak, iż szczęście jest dziś po Twojej stronie i gra w Kasynie Comeon przyniesie owocne zakłady? Sprzyjający los z pewnością się przyda, ale większe szanse na wygraną, będziesz miał bez wątpienia z reload bonusem 50% do 125 PLN w garści.

Załóż konto w Comeon i odbierz darmowe 25 PLN!

Przez cały dzień, 28 marca, możesz zdobyć dodatkową gotówkę na dowolną grę w Kasynie Comeon. Wybierz zakładkę „kody bonusowe” po zalogowaniu się na swoje konto. Wpisz we wskazanym miejscu kod: 50RELOAD i zdeponuj przynajmniej 50 PLN. W taki oto prosty sposób reload bonus będzie do Twojej dyspozycji. Jego ważność upływa z dniem 5 kwietnia 2015 r. Pamiętaj o obowiązku 35-krotnego obrócenia depozytu wraz z promocyjnym bonusem.

Nowy w Kasynie Comeon? Wykorzystaj swój pakiet startowy. Podaj przy rejestracji nr telefonu oraz adres poczty e-mail, i odbierz 25 PLN bez depozytu do wykorzystania w serwisie na wybraną grę. Wpłać 50 PLN lub więcej, a zgarniesz bonus 200% do 100 PLN i 5 darmowych obrotów na Starburst. Wpłać minimum 250 PLN, a dostaniesz 100% do 500 PLN i 100 dodatkowych rund na Starburst. Dołącz do zabawy i nie zapomnij o dzisiejszym reload bonusie!