Kasyno ekskluzywne

Na słowa luksusowe kasyna zazwyczaj przypominają nam się sceny z amerykańskich filmów. Ile jest w nich jednak prawdy? Zaraz się o tym przekonamy.

Zobacz więcej
Depozyt w kasynie

Aby zagrać w kasynie internetowym, musimy wpłacić depozyt, czyli pieniądze, które będziemy obstawiać w grach.

Zobacz więcej

28 i 29 marca w Kasynie Mr Green do podziału dla 5 najlepszych graczy 16 000 PLN w turnieju slotowym The Invisible Man

Zgodnie z przygotowanym szlakiem Wiosennej Wycieczki, w dniach 28 – 29 marca czeka Cię turniej slotowy na grze The Invisible Man, gdzie na zwycięzców do podziału czeka 16.000 PLN.

Turniej rozpoczyna się w sobotę 28 marca od godziny 0:00 i potrwa do niedzieli 29 marca do godziny 23:59. Aby wziąć udział w tym pojedynku zaloguj się na swoim koncie i graj na slocie The Invisible Man.Możesz do niego dołączyć w dowolnej chwili. Minimalna stawka za obrót to 0,80 PLN. Możliwe zwycięstwo zależy od zajętego miejsca w Tabeli wyników, obliczone na podstawie procentowego wyniku uzyskanego z 20 kolejnych rund na slocie The Invisible Man. W turnieju Organizator przewidział nagrody gotówkowe o wartości 16 000 PLN, które otrzyma pięciu najlepszych graczy w następujących proporcjach: I miejsce = 6000 PLN, II miejsce = 4000 PLN, za III miejsce = 3200 PLN, IV miejsce = 2000 PLN i V miejsce = 800 PLN. W turniejach biorą udział jedynie niemobilna wersja gry. Nagrody są wypłacane dopiero po zakończeniu turnieju. Nagroda nie podlega żadnym wymogom obrotu - to czysta, wypłacalna gotówka. Jesteś gotowy, by sięgnąć po wygraną?

Załóż konto w Mr Green i odbierz 10 darmowych spinów!

Udział w Wiosennej Wycieczce, oznacza także szansę na udział w cotygodniowej loterii niekonwencjonalnych, ręcznie wykonywanych rowerów. Chcesz zostać właścicielem jednego z 200 limitowanych rowerów? Wpłać i zagraj za minimum 100 PLN w Kasynie Mr Green i odbierz bon na cotygodniowe losowanie. Najbliższe już 30 marca. Oprócz tego, codziennie jej uczestnicy mogą powiększyć swoje konto o 10 wiosennych free spinów. Wystarczy wnieść depozyt 100 PLN i obrócić nim przynajmniej 5 razy na dowolnej grze w kasynie. Darmowe obroty zostaną przyznane po zakończeniu kampanii 6 kwietnia.

W slocie The Invisible Man czeka bardzo życzliwy szalony naukowiec, który przygotował właśnie dla Ciebie mnóstwo niespodzianek, a wśród nich darmowe obroty, symbole Wild i gry bonusowe.

Nie prześpij wspaniałej zabawy i jeszcze dziś dołącz do Wiosennej Wycieczki Mr Green. Jeśli trafiłeś tu pierwszy raz to zarejestruj się w serwisie i odbierz 10 free spinów na Starburst bez depozytu. Na nowych gości, czeka podwojenie pierwszej wpłaty do 500 PLN i 40 free spinów, jeśli wpłacisz minimum 150 PLN. Wiosenna Wycieczka zbiera ekipę chętnych do rywalizacji. Pospiesz się, bo nagrody czekają!