Depozyt w kasynie

Aby zagrać w kasynie internetowym, musimy wpłacić depozyt, czyli pieniądze, które będziemy obstawiać w grach.

Zobacz więcej
Kasyno ekskluzywne

Na słowa luksusowe kasyna zazwyczaj przypominają nam się sceny z amerykańskich filmów. Ile jest w nich jednak prawdy? Zaraz się o tym przekonamy.

Zobacz więcej

2000 PLN za pokonanie Królowej na slocie Aliens 28 grudnia 2015 w Kasynie Royal Panda

W Kasynie Royal Panda codziennie czeka na was inna niespodzianka. W sobotę 27 grudnia musisz jako pierwszy pokonać Królową na slocie Aliens. Jeżeli uda Ci się ten wyczyn w nagrodę od Kasyna Royal Panda otrzymasz 2.000 PLN ekstra.

Slot promocyjny posiada dużo opcji, które zapewniają wysokie wygrane. Aliens przeniesie Cię do świata walki o przetrwanie. Posiada trzy oddzielne poziomy, a aktywacja dwuetapowego trybu bonusowego jest sposobem na zwycięstwo. Pokonaj królową na poziomie bonusowym, aby otrzymać mnożnik ×240. Dopasuj trzy lub więcej czerwonych obcych, aby wygrać nawet 1000. Pamiętaj, że wszystkie środki bonusowe, jakie otrzymasz podlegają 35–krotnemu warunkowi obrotu.

Załóż konto w Royal Panda, a na start otrzymasz do 1000 PLN za free!

Zarejestruj się na swoje konto, wpłać depozyt i walcz o zwycięstwo. Jeżeli nie jesteś jeszcze graczem Kasyna Royal Panda to załóż konto i zrób pierwszą wpłatę. Dla nowych amatorów gier serwis ma wspaniały bonus. Na powitanie w swoim gronie Royal Panda podwaja Twoją wpłatę i dostajesz jeszcze raz tyle, aż do 1000 PLN za darmo. Deponujesz, wybierasz bonus powitalny przy wpłacie, bawisz się dwa razy dłużej i masz większe szanse na wygrane.

Zagraj 27 grudnia w Aliens, nie przegap szansy na fascynującą zabawę i częste, większe lub mniejsze wygrane. Na pewno jest to gra na długie godziny. Usiądź zatem wygodnie w sobotni dzień przed komputerem i pokonaj jako pierwszy królową w Kasynie Royal Panda. Zapraszamy!