Depozyt w kasynie

Aby zagrać w kasynie internetowym, musimy wpłacić depozyt, czyli pieniądze, które będziemy obstawiać w grach.

Zobacz więcej
Kasyno ekskluzywne

Na słowa luksusowe kasyna zazwyczaj przypominają nam się sceny z amerykańskich filmów. Ile jest w nich jednak prawdy? Zaraz się o tym przekonamy.

Zobacz więcej

W puli turnieju na video slotach Jack Hammer i Jack Hammer 2 Kasyna Mr Green do podziału aż 8 000 PLN

Na wszystkich amatorów dobrej rozrywki w ten weekend w Kasynie Mr Green czeka wspaniała propozycja, którą jest turniej slotowy. Wybierając video slot Jack Hammer lub Jack Hammer 2, firmy Netent, macie szansę zdobyć dodatkową gotówkę. Oprócz wielkich emocji i zaciętej walki przewidziane są nagrody o wartości 8000 PLN dla pięciu najlepszych i najwytrwalszych super-bohaterów.

Sloty Jack Hammer i Jack Hammer 2 oparte są na historii bohatera komiksów Jacka Hammera. Obrazy na bębnach tworzą komiksową grafikę z różnorodnymi scenami z komiksu. W tle gry Jack Hammer możemy zobaczyć nocną panoramę Nowego Jorku a w slocie Jack Hammer 2 ujrzeć słynny most brooklyński. Grając poczujesz się jak jeden z bohaterów tego komiksu.

Aby wziąć udział w turnieju gracz musi się zalogować na swoje konto. Zagrać między 00:00 w sobotę 22 listopada, a 23:59 w niedzielę 23 listopada. Zwycięstwo to zależy od zajętego miejsca w Tabeli wyników, obliczone na podstawie procentowego wyniku uzyskanego z 20 kolejnych rund na slotach Jack Hammer lub Jack Hammer 2. W Jack Hammer minimalna stawka za rundę wynosi 0,25 euro, a w Jack Hammer 2 wynosi 0,5 euro. Pięciu najlepszych graczy wygra pieniądze. Rekordzista zabierze 4.000 PLN, wicemistrz otrzyma 2.000 PLN, zwolennik gier z III miejscem ma zapewnione 1.000 PLN, za IV miejsce otrzyma 600 PLN i piąty najlepszy z graczy dostanie 400 PLN.

Zarejestruj się w Kasynie Mr Green, bonus powitalny to aż 100% do 500 PLN + 50 free spinów

Te ekscytujące, pełne przygód maszyny wciągną każdego. Funkcje bonusowe nie zawiodą nawet bezwzględnych graczy. Oprócz funkcji Wild i Scatter natkniesz się również na funkcję Sticky Wins czy darmowe obroty. Przypominamy, że dla nowych członków Kasyna Mr Green przygotowany jest doskonały bonus powitalny. Jeśli jeszcze nie grałeś w tym serwisie, lub nie dokonywałeś wcześniej wpłat, możesz liczyć nawet na 500 PLN za darmo. Jedyne, co trzeba zrobić to wpłacić pieniądze na swoje konto. Za samą rejestrację w tym zielonym serwisie otrzymujesz 10 gratisowych obrotów.

Natychmiast po zarejestrowaniu się na stronie serwisu otrzymasz bonus z podwojonym stanem konta, za który możesz od razu rozpocząć rywalizację w slotach Jack Hammer lub Jack Hammer 2, które mogą okazać się dla Ciebie źródłem dużych wygranych. Skuś się wziąć udział w tym turnieju a wspaniałą pełną emocji rozrywkę masz jak w banku. Jeżeli chcesz poczuć się jak super bohater to zapraszamy do wzięcia udziału w promocji i życzymy szczęścia!