Depozyt w kasynie

Aby zagrać w kasynie internetowym, musimy wpłacić depozyt, czyli pieniądze, które będziemy obstawiać w grach.

Zobacz więcej
Kasyno ekskluzywne

Na słowa luksusowe kasyna zazwyczaj przypominają nam się sceny z amerykańskich filmów. Ile jest w nich jednak prawdy? Zaraz się o tym przekonamy.

Zobacz więcej

Do 10 marca zbieraj losy za depozyt i grę na slocie Easter Eggs w Kasynie Betsson i weź udział w losowaniu nagród rzeczowych oraz wycieczki do RPA

W oczekiwaniu na Wielkanoc, coraz bardziej nurtuje myśl, co też zając przyniesie w tym roku? Długo by szukać odpowiedzi na to pytanie. W zamian możemy zdradzić, co na pewno przyniesie gra w Easter Eggs w Kasynie Betsson! Jeśli marzysz o prawdziwym safari w najpiękniejszych zakątkach Afryki, oferta serwisu jest właśnie dla Ciebie.

Świąteczna promocja trwa od 20 marca, a zakończy się 10 kwietnia. Trzy dni później nastąpi losowanie wycieczki dla 2 osób do RPA. Od Ciebie zależy, ile wejściówek na losowanie zdobędziesz. Każde łącznie obrócone 80 PLN na automacie Easter Eggs w dniach objętych promocją, upoważnia do odbioru 1 bonu. Więcej rund, oznacza większe prawdopodobieństwo wygranej. Wykorzystaj dobrze swoją szansę i graj w Kasynie Betsson o podróż marzeń!

Przed uczestnikami wielkanocnej zabawy jeszcze 2 losowania nagród dodatkowych. Najbliższe już 3 kwietnia, a zdobyć w nim można iPada Mini 2. Uczestnictwo w loterii zapewni ci minimum 200 PLN obrócone na slocie Easter Eggs, między 27 marca a 2 kwietnia. Drugie losowanie, zaplanowane na 10 kwietnia wskaże gracza, który zostanie właścicielem MacBooka Air. Zagraj za minimum 200 PLN w dniach 3 - 9 kwietnia i odbierz przepustkę na loterię. Nie czekaj na zająca! Najlepsze prezenty tylko w Kasynie Betsson.

Zarejestruj się w Kasynie Betsson i odbierz bonus 100% do 500 PLN i 50 free spinów!

Wspaniała oferta czeka także na nowych graczy. Dołącz do Kasyna Betsson i odbierz bonus 100% do wysokości 500 PLN + 50 free spinów na Mega Fortune Dreams. Minimalna wpłata na start to 40 PLN. Obróć bonusem wraz z darmowymi spinami minimum 35 razy i zgarniaj wspaniałe wygrane. Powodzenia!