Depozyt w kasynie

Aby zagrać w kasynie internetowym, musimy wpłacić depozyt, czyli pieniądze, które będziemy obstawiać w grach.

Zobacz więcej
Kasyno ekskluzywne

Na słowa luksusowe kasyna zazwyczaj przypominają nam się sceny z amerykańskich filmów. Ile jest w nich jednak prawdy? Zaraz się o tym przekonamy.

Zobacz więcej

We wtorek 3 marca za depozyt w Kasynie Mr Green możesz otrzymać do 120 darmowych obrotów na slocie Tornado: Farm Escape

Wiatr i burza Ci nie straszne? To prawdziwa sielanka w porównaniu z żywiołem, który szaleje na pewnej farmie. Bezlitosny wir porywa wszystko, co napotka na swej drodze. W powietrzu widać nie tylko kanapy, krzesła i radio, widziano również latające owce i krowy! Sytuacja wymaga wezwania na pomoc pogromcy tornada. Podejmiesz się tego zadania? Zaprowadź porządek na Tornado: Farm Escape z pomocą free spinów zdobytych w Mr Green!

We wtorek 3-go marca, zdeponuj odpowiednią kwotę i zagraj w kasynie. Wszystkie wpłaty biorące udział w promocji, należy 5-krotnie obrócić. To wystarczy, aby otrzymać darmowe spiny na Tornado: Farm Escape w Kasynie Mr Green, w ilości adekwatnej do wysokości depozytu. Wpłata 100 PLN oznacza odbiór 20 dodatkowych rund, 220 PLN to 55 darmowych spinów, a wpłacając 440 PLN, gracz dostanie 120 obrotów. Odbiór bonusów będzie możliwy w dniu następnym, czyli w środę po godzinie 13:00. Wszelkie wygrane pochodzące z free spinów wymagają 35-krotnego obrotu.

Zarejestruj się w Mr Green i odbierz 500 PLN + 50 darmowych spinów

Oferty Mr Green każdego dnia dostarczają mnóstwo emocji i dobrej zabawy. Jeśli jeszcze nie miałeś przyjemności zawitać do kasyna, zrób to teraz. Przy pierwszej rejestracji otrzymasz 10 darmowych obrotów na Lights lub Starburst, a przy pierwszym depozycie 150 PLN aż 40 rund do dyspozycji. Oprócz tego dodatkowe 100% bonus do wysokości 500 PLN od pierwszej wpłaty 150 PLN. Wstąp, bo warto!

Zwariowane zwierzaki czekają na ratunek. Ogarnięcie rozproszonego stadka może okazać się trudniejsze, niż sama walka z tornadem. Posłuszeństwo nigdy nie było mocną stroną tych śmiesznych czworonogów. Darmowe spiny na Tornado Farm Escape w zasięgu Twojej ręki przez cały wtorek! Wejdź do gry i łap nagrody. Powodzenia!