Kasyno ekskluzywne

Na słowa luksusowe kasyna zazwyczaj przypominają nam się sceny z amerykańskich filmów. Ile jest w nich jednak prawdy? Zaraz się o tym przekonamy.

Zobacz więcej
Depozyt w kasynie

Aby zagrać w kasynie internetowym, musimy wpłacić depozyt, czyli pieniądze, które będziemy obstawiać w grach.

Zobacz więcej

Od 2 marca do 12 kwietnia do zdobycia wycieczki do Las Vegas, darmowe spiny, a także gotówka w turnieju Betsafe

W zeszłym roku, nadzwyczajna promocja „Caribbean Dream” zorganizowana przez Betsafe, przyniosła jej uczestnikom wspaniały rejs po Karaibskich wodach. Już teraz kolejna niezapomniana przygoda na wyciągnięcie ręki. Serwis oferuje swoim graczom wycieczkę marzeń do neonowego świata kasyn i rozrywki. Przed Wami 6 pakietów do Las Vegas o łącznej wartości 250 000 PLN w Betsafe!

Przed nami 6 tygodni zabawy. Do promocji należy zapisać się przed rozpoczęciem danego tygodnia. Każdy tydzień to jeden przystanek dający szansę zdobycia pakietu Vegas, oraz udział w Gumball 3000. Przystanki nazwano kolejno: Sztokholm, Oslo, Kopenhaga, Amsterdam, San Francisco i Los Angeles. Jeden przystanek to kilka misji do wypełnienia. Nie wykonując jednej, nie można przejść do następnej. Wykonanie każdego zadania niesie za sobą nagrody gwarantowane w postaci spinów i bonusów. Zdobywaj jak najwięcej punktów i wejdź na szczyt tabeli rankingów w wyścigu o nagrodę główną. Zapisanie się do promocji, uprawnia do udziału w tygodniowym turnieju, a jego weekendowy finał wyłoni również jednego ze zdobywców Wycieczki do miasta hazardu.

Jeśli nie uda Ci się zdobyć w danym tygodniu promocyjnym pakietu Las Vegas, możesz liczyć na dodatkowe nagrody za zajęcie kolejnych miejsc: 2: 4000 PLN w gotówce. 3: 2,800 PLN w postaci bonusu. 4: 2000 PLN bonus. 5: 2000 PLN bonus. 6: 1200 PLN 7: 1200 PLN bonus. 8: 1000 PLN bonus. 9: 1000 PLN bonus. 10: 1000 PLN bonus.

Załóż konto w Betsafe i odbierz dodatkowe do 900 PLN za free + 50 spinów!

Zapoznaj się ze szczegółami oferty Betsafe dostępnej na stronie serwisu. Przyłącz się do zabawy w dniach od 2.03 do 12.04.2015 r. i zawalcz o nadzwyczajną wygrana. Pakiet obejmuje przelot w obie strony dla 2 osób do Vegas, noclegi w prestiżowym hotelu Encore, imprezę w klubie „Jermaine Dupri”, jazda na torze i przyjęcie na cześć rajdu Gumball 3000 i wiele innych atrakcji. Na konto sześciu zwycięzców wpłynie również kwota 4 000 PLN przed wyjazdem. Czy jesteś gotowy sięgnąć marzeń? Betsafe czeka na odważnych!